Přestože nemocných dětí a rodičů přibývalo, nakonec nás v úterý 27. 6. 2017 do Benešova dorazilo patnáct. Vláčkem jsme se vydali z náměstí směr Konopiště. Dojeli jsme až na úžasné dřevěné hřiště, které jsme důkladně prozkoumali a po menší svačince si šli kousek stranou zacvičit na padák. Děti dostaly na závěr cvičení připravené pamětní listy a nalepily si do notýsků samolepky. Poté jsme se vydali do Růžové zahrady za pávy, kteří nám ukázali své krásy a my jsme si před odjezdem vláčkem dopřáli zmrzlinu či kávu. Do Benešova jsme se vrátili opět okružní cestou s výkladem. Ještě jsme si trošku popovídali a pak se auty vydali zpět do Vlašimi. Moooc jsme si to všichni užili!
Středeční skupinka si udělala poslední hodinu den poté ve Vlašimském parku, kde si užila hřiště, cvičení i velký padákový piknik. Dětem i maminkám se setkání moc líbilo a tak jsme si slíbily, že si ho o prázdninách 1x za 14 dní neformálně zopakujeme.
Děkujeme všem dětem a rodičům za spolupráci, milá setkání, radosti z objevování nových či opakování již ozkoušených činností, překonávání těžkosti a hledání dalších cest. Těší nás sounáležitost, otevřenost, podpora a pomoc, které se v obou skupinkách zrodily. Ať žije další společně strávený čas!
D. K.