4 DŮVODY PROČ SI VYBRAT NAŠE JESLE

  • Malý kolektiv

Ve skupince je maximálně 12 dětí, o které pečují každý den 3 zkušené vychovatelky

  • Docházka podle vás

Záleží jen na vás, jakou docházku si domluvíte – každý den, vybrané dny v týdnu, nebo příležitostně, když se dočasně uvolní místo po někom, kdo chodí do jeslí pravidelně. Nic není problém. Rádi vám vyjdeme vstříc.

  • Všestranný rozvoj dětí

Pro vaše děti připravujeme každý den pohybové, hudební i výtvarné aktivity. Zapojujeme do nich Montessori a další výukové pomůcky. To všechno děláme uvnitř i venku na čerstvém vzduchu.

  • Individuální přístup

Jesle jsou ideálním místem pro děti, které pro rozkoukání v kolektivu potřebují svůj čas. U nás ho dostanou tolik, kolik budou potřebovat. Ctíme senzitivní období každého dítěte. Otevřenou náruč máme i pro ty, které mají lehká zdravotní omezení.

Jak to
u nás vypadá
Náš tým
Pár užitečných
informací pro rodiče
Elektronická docházka

Jak to u nás vypadá

Děti si mohou vybrat kde a s čím budou pracovat.Práce s Montessori pomůckou – u stolku.Práce s pomůckou – na koberečku.Po skončení své práce jsou děti zodpovědné za úklid pomůcky.160112_MS_Jeslicky_157A160112_MS_Jeslicky_169A160112_MS_Jeslicky_210A160112_MS_Jeslicky_230A160112_MS_Jeslicky_241ASpolečné stolování, před jídlem si všichni popřejí dobrou chuť říkankou: ,,Dneska velký hlad už mám…“Tety Anička a Líba.

Náš tým

Libuše Sladkovská

Anna Sládková

Ivana Šmídová

Petra Holejšovská

Lucie Staňková

Lenka Nohová

Cílem našeho jesličkového týmu je, aby se zde každé dítě cítilo milované, přijímané takové jaké je. Vnímalo zde pocit bezpečí a jistoty. K tomu nám pomáhá řád, pravidla, rituály, laskavá důslednost a respektování jeho rodiny.

Snažíme se zde uspokojit nejen materiální, ale i duchovní potřeby dětí – cit pro přátelství, krásu, dobro, pomoc, hudbu, tvořivost…

Společně hledáme cestu, aby nám tu všem bylo hezky.

V našem týmu jsme povahově každá jiná, čímž dochází k vzájemnému doplňování a obohacení.

Pár užitečných informací pro rodiče

Najdete nás

Provozní doba

Jak se přihlásit

Zřizovatel

Dokumenty ke stažení:

Výsledky přijímacího řízení 2023
Provozní řád
Plán výchovy a péče