Routa již brzy rozkvete a provoní celý Hrádek

Hned několik kapel se již tradičně rozezní 17.6.2023 na krásném poutním místě Hrádek. Po loňské zkušenosti začínáme opět již v 11. hod. Jsme rádi, že můžeme přivítat místní kapelu Kira, HRST, nebo mladou svým osazenstvem, ale velmi zkušenou kapelu Shoelaces. Své hity nám představí i Pohřební kapela a věříme, že MBB – písničky pro malé i velké se doslova vryjí pod kůži všem. Můžete se těšit i na bubenický workshop s Petrem Šušorem. Nejmenší jistě uvítají divadélko Šneček a celou řadu doprovodného programu např. taneční či bojové vystoupení a dílničky pro děti. Těšit se můžete i na ukázku mistra kováře. 

 

A samozřejmě kdo Routu již zná, tak ví, že Routa to jsou i tři louky skvělého vyžití pro malé i velké děti. Každý si dokáže najít to své. Pestrá nabídka občerstvení bude jako obvykle zajištěna. Děti z Montessori tříd ZŠ Sídliště se již velmi těší na přípravu dobrot a následnou obsluhu v Kavárně u růžové věže. Dospělí se budou moci zaposlouchat do Velkého příběhu, který zažívají jejich děti ve škole. Myslíme i na zajištění dostatečného stínu v případě slunečného počasí, ale stany nás samozřejmě ochrání i v případě deště.

Routa, to není jen o nabytém kulturním programu, ale i o setkávání s přáteli, povídání a strávení času v přírodě.

Sledujte naše stránky http://routafest.cz/ nebo https://www.facebook.com/routafest pro aktuální informace. Vstupenky jsou v předprodeji v Montessori zařízeních (Jesle, Školička, Rodinném centru – kterému poputuje výtěžek festivalu), v Bez obalu Vlašim,  a Světě bez obalu Benešov. (dospělý v předprodeji 250 Kč, na místě 350 Kč, děti do 18 let a senioři nad 65 let zdarma).

Přijďte se společně pobavit a strávit příjemnou sobotu na Hrádku.

Petra Machotková, Montessori Vlašim